• Dodatki

  • Parametry

Z myślą o dzieciach najmłodszych i tych nieco starszych, a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom animatorów zabaw dziecięcych, do oferty naszego sklepu wprowadziliśmy różnorodne akcesoria do baniek mydlanych. To niezwykle użyteczny sprzęt, dzięki któremu tworzenie olbrzymich lub dziesiątek małych baniek mydlanych staje się bardzo proste, tym samym gwarantując mnóstwo frajdy tak dzieciom, jak i dorosłym.

Akcesoria dzięki którym zrobisz bańki!

Do dyspozycji swoich klientów firma Tuban przygotowała różnorodne akcesoria do robienia baniek mydlanych, w tym specjalne obręcze na licencji, zdobione postaciami znanymi z chętnie oglądanych przez dzieci bajek. Alternatywą dla sztywnej obręczy może być elastyczny sznurek do baniek, dzięki któremu stworzysz olbrzymie bańki lub jednym ruchem ręki wyprodukujesz ich zaskakująco dużą liczbę. Jeśli chcesz tworzyć duże bańki mydlane, do sznurka dokup również produkowany przez naszą firmę specjalny płyn. Dzięki niemu bańki będą bardziej sprężyste, a tym samym mniej podatne na pękanie.

Oferujemy również automatyczne akcesoria do baniek mydlanych oraz pomniejsze gadżety, takie jak plastikowy pojemniki na płyn. Zapewnij dziecku narzędzia do produkcji dużych ilości baniek mydlanych, sięgając po profesjonalne wytwornice baniek lub wybierając inne rodzaje oferowanych przez nas akcesoriów. To dobrej jakości sprzęt o przemyślanej konstrukcji, dedykowany zarówno dzieciom, jak i animatorom zabaw dziecięcych. Sprawdź, jakie akcesoria do baniek mydlanych aktualnie oferujemy i zamów potrzebne Ci ich rodzaje.