• Drabinki do ćwiczeń

  • Parametry

 

Drabinki do ćwiczeń umożliwią poprawę kondycji fizycznej, koordynacji ruchów, zręczności, a także ułatwiają rehabilitację i korekcję wad postawy!

Każdy z nas z pewnością spotkał się już kiedyś z drewnianymi drabinkami do ćwiczeń, które z łatwością można znaleźć w szkołach. Produkt o prostej konstrukcji, wyposażony w wiele szczebelków umieszczonych na różnej wysokości umożliwi wykonywanie wielu ćwiczeń fizycznych. W naszej ofercie znajdują się tradycyjne drabinki do ćwiczeń, drabinki wyposażone w dodatkowe akcesoria takie jak drążki, obręcze, zjeżdżalnię lub linę, drabinki z siatką idealne do wspinaczki, a także drabinki gimnastyczne umożliwiające wykonywanie zróżnicowanych ćwiczeń wszystkim członkom rodziny.

Drabinki sportowe gwarantują wielogodzinną, kreatywną zabawę połączoną z poprawą kondycji fizycznej, zwiększeniem zręczności oraz koordynacji ruchowej. Zarówno dziecko jak i nastolatek mający w swoim pokoju drabinkę z pewnością nie będzie się nudził. To doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu w domu oraz chwila odpoczynku od nauki, urządzeń mobilnych, komputera czy telewizora.

Długotrwałe siedzenie przy biurku na nieergonomicznym krześle oraz niechęć młodych osób do udziału w szkolnych zajęciach wychowania fizycznego przyczynia się do powstawania uciążliwych wad postawy. Dzięki drabinkom sportowym twoje dziecko zyskuje doskonałe miejsce do ćwiczeń, które umożliwi zapobieganie wadom postawy. To również doskonały sposób na rehabilitację po przebytych urazach, złamaniach bądź zwichnięciach oraz dla osób zmagających się z problemami ruchowymi.

Produkty zostały wykonane z wysokiej jakości drewna z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Solidnie przymocowane szczebelki, drążki, obręcze oraz liny gwarantują bezpieczeństwo na najwyższym poziomie podczas użytkowania. Precyzyjne wykonanie oraz wyjątkowa trwałość materiałów zapewnia wieloletnie użytkowanie drabinek sportowych w doskonałym stanie.

W asortymencie naszego sklepu znajduje się wiele zróżnicowanych modeli między innymi drabinki tradycyjne – montowane do ściany, a także drabinki narożne będące połączeniem szczebelków, drążków, obręczy oraz siatki do wspinaczki. Umożliwi to dostosowanie drabinek do indywidualnych potrzeb użytkowników. Produkty dostępne są w naturalnym kolorze drewna lub w wersji wielobarwnej.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny