• Drabinki do ćwiczeń metalowe

  • Parametry

 

Drabinki do ćwiczeń umożliwią poprawę kondycji fizycznej, koordynacji ruchów, zręczności, a także ułatwiają rehabilitację i korekcję wad postawy!

Drabinki gimnastyczne zwykle kojarzą się ze szkolną salą gimnastyczną lub gabinetem fizjoterapii. Ale coraz częściej stają się elementem wyposażenia w naszych domach, mieszkaniach czy nawet biurach. Dzieje się tak, ponieważ dostrzegamy ich potencjał związany z utrzymaniem właściwej sprawności fizycznej, co w dużej mierze rzutuje na nasze zdrowie i ogólne samopoczucie. 

Drabinki sportowe gwarantują wielogodzinną, kreatywną zabawę połączoną z poprawą kondycji fizycznej, zwiększeniem zręczności oraz koordynacji ruchowej. Zarówno dziecko jak i nastolatek mający w swoim pokoju drabinkę z pewnością nie będzie się nudził. To doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu w domu oraz chwila odpoczynku od nauki, urządzeń mobilnych, komputera czy telewizora.

Długotrwałe siedzenie przy biurku na nieergonomicznym krześle oraz niechęć młodych osób do udziału w szkolnych zajęciach wychowania fizycznego przyczynia się do powstawania uciążliwych wad postawy. Dzięki drabinkom sportowym twoje dziecko zyskuje doskonałe miejsce do ćwiczeń, które umożliwi zapobieganie wadom postawy. To również doskonały sposób na rehabilitację po przebytych urazach, złamaniach bądź zwichnięciach oraz dla osób zmagających się z problemami ruchowymi.