• Hel do balonów CRAZY HEL - DISPLAY 12szt

Symbol: TU 3294
Wiek od 5 lat
Brak towaru
411.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Paczkomaty InPost 24/7 0
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 23
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
EAN 5901087032944
Zostaw telefon

Hel do balonów CRAZY HEL - DISPLAY 12szt

 

image

 

Oferowany w poręcznym opakowaniu hel do balonów Crazy HEL to doskonała propozycja dla wszystkich osób organizujących urodzinową imprezę dziecięcą lub dowolnie inny event z balonami. Produkt pozwoli na szybkie napełnienie lżejszym od powietrza gazem około 10 standardowych balonów lateksowych, ewentualnie od jednego do kilku dużych balonów lateksowych lub foliowych. W tym drugim przypadku balon napełniamy helem do momentu, aż zacznie się unosić, a następnie dopełniamy go zwykłym powietrzem. Hel do balonów Crazy HEL w sprayu to produkt do zastosowań indywidualnych, przeznaczony do napełniania najlżejszym z gazów różnych typów balonów, w tym balonów foliowych, dzięki czemu zaczną unosić się w powietrzu.

Za sprawą dołączonego do puszki aplikatora napełnianie balonów gazem jest niezwykle wygodne i oszczędne. Co warte podkreślenia, opakowanie zawiera czysty hel pod ciśnieniem. To szlachetny gaz charakteryzujący się małą reaktywnością, a zatem niechętnie wchodzący w reakcje z innymi pierwiastkami. Hel do balonu jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego i zdrowia.

image

Poręczna i lekka puszka z helem w spray’u to dobra alternatywa dla kilkukilogramowej butli z helem. Zarówno pod względem wygody użycia, jak i kwestii finansowych. Sprawdzi się, gdy na szybko będziemy chcieli napełnić lekkim gazem kilka balonów. Nie musisz kupować całej butli, jeśli potrzebujesz zorganizować niewielkie przyjęcie niespodziankę, mini sesję zdjęciową, czy napompować urodzinowe cyferki. W zależności od potrzeb i upodobań - nasz szalony Crazy Hel da sobie radę ze wszystkimi zadaniami.

 

Zalety:

 • wygodna i kompaktowa wersja
 • łatwy w użyciu
 • w dobrej cenie

 

Idealny do napompowania:

 • 10 balonów lateksowych 5"
 • lub 4 balonów lateksowych 10" (częściowo powietrzem)
 • lub 3 balonów lateksowych 12" (częściowo powietrzem)
 • lub 1 balon foliowy 19"

Ważne informacje:

 1. Na stopień napełnienia i dokładną liczbę napełnionych balonów ma wpływ wiele czynników - m.in. producent balonów, ale także warunki atmosferyczne. Balony 10” oraz 12” należy napełnić częściowo helem. Kiedy czujesz, że balony zaczynają się unosić, należy dopełnić je powietrzem do pełnego rozmiaru. 
 2. Pojemniki są pod ciśnieniem: dlatego musisz chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej 50 °C. 
 3. Unikaj ekstremalnych warunków pogodowych oraz okolic piekarnika, kominka czy bezpośredniego sąsiedztwa ognia. 
 4. Nie przekłuwaj ani nie spalaj, także po użyciu. Przechowuj z dala od dzieci. 
 5. Puszka zawiera gaz HEL. 
 6. Gaz nie jest szkodliwy dla zdrowia i środowiska. 
 7. HEL występuje w postaci gazowej, dlatego może sprawiać wrażenie pustej puszki. Plomba na zatyczce jest gwarancją pełnego pojemnika. 
 8. Zerwana plomba nie gwarantuje stuprocentowej zawartości.

 

Parametry

 • wymiary 28 x 36 x 21 cm
 • wiek 6+
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie