• Manipulator szynowy. Seria Mechanical Town do składania Ugears

Symbol: 70032
Poziom trudności Trudny, Wszystkie
Czas montażu 8 - 10h
169.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.9
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Paczkomaty InPost 24/7 12.9
Kurier 15
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.36 kg
EAN 4820184120600

Zamówienie telefoniczne: 533 335 599

Zostaw telefon

Manipulator szynowy. Seria Mechanical Town do składania UGEARS

image


 

Opracowując swoją nową fascynującą serię Mechanical Town, Ugears prezentuje kolejny dodatek do kolekcji: Manipulator szyny. Manipulator jest urządzeniem czysto utylitarnym, umieszczonym w doku mechanicznego miasta niedaleko fabryki robotów, co nie czyni go mniej rozrywkowym niż inne modele z tej serii. Podobnie jak pozostałe modele Ugears, Manipulator został zaprojektowany, aby zapewnić zabawę po zakończeniu montażu. Dzięki wielu dodatkom, które wchodzą w skład zestawu, model gwarantuje godziny ekscytującej nowej rozrywki. Mówiąc o dodatkach, z samym Manipulatorem, otrzymujesz również dwie sekcje szyn, budkę w trakcie budowy, dwie skrzynie transportowe z drzwiami, dźwig, fracht i pięć znaków.

W tym modelu można kontrolować kleszcze za pomocą trzech dźwigni, które znajdują się na platformie na szynach. Szyny można łączyć równolegle lub w jednej linii.


Uzupełnieniem scenografii jest pseudo-metalowa budka zbudowana z gigantycznych kratownic, które przybyły prosto z epoki industrialnej z jednym z bohaterów, dekarzem z młotkiem, siedzącym na belce szopy. Flagi sygnałowe gospodarstwa pracownika pomagają operatorowi manipulatora w kontrolowaniu procesu, podczas gdy pracownik z łopatą i robotnikiem z kluczem zajmuje się własnymi sprawami w dokach.

Model zawiera także jedno z najważniejszych urządzeń w dokach, Żuraw. Można go zdemontować i złożyć razem niemal machnięciem ręki. Ważnym dodatkiem do otoczenia jest wózek towarowy z opuszczanymi bokami. Wszystkie części zestawu wykonane są z wysokiej jakości sklejki i nie wymagają żadnych dodatkowych materiałów ani narzędzi do montażu.


Jak to działa?

Sam pazur znajduje się na platformie, która może się obracać ręcznie lub za pomocą zaworu. Kabina operatora wyposażona w pokrywę zabezpieczającą i regulowany reflektor znajduje się w przedniej części modelu.
Obrót kabiny w lewo przełącza tryby Manipulatora:
1) pozycja początkowa (tryb jazdy) - zablokowana platforma obrotowa pazura, model porusza się po torze; 2) Obrót o 90 stopni (tryb dowolny) - platforma obrotu jest odblokowana;
3) Obrót o 180 stopni (tryb ładowania) - koła modeli są zablokowane wraz z kołem zębatym na przedniej osi, która łączy się z półką na szynach.

Z tyłu modelu znajduje się dźwignia sterująca podnoszeniem, opuszczaniem i trzymaniem czterech podparć stóp, zapewniających dodatkową stabilność podczas obsługi pazura. Manipulator Ugears z przegubowym pazurem może ładować i przenosić skrzynie ładunkowe w Wózku z niezwykłą precyzją - do 1 cm. Bazując na oryginalnych prototypach, Manipulator nauczy Cię o operacyjnych i konstrukcyjnych osobliwościach prawdziwych maszyn, takich jak żurawie, koparki, ramiona robotów itp.


image

 

 

 

 


Parametry techniczne:

  • Części 354
  • Poziom Trudny
  • Czas montażu 8-10 godzin
  • Wymiary modelu 45 x 50 x 21 cm
  • Opakowanie 37 x 14 x 3 cm
  • Waga 0,358 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie