• Mechaniczna Celesta Mechaniczny model do składania UGEARS

Symbol: 7327
Poziom trudności Średni
Czas montażu 7 - 8h
429.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Paczkomaty InPost 24/7 0
Kurier 15
Dostępność Mało
Waga 0.8 kg
EAN 4820184121515

Zamówienie telefoniczne: 533 335 599

Zostaw telefon

Mechaniczna Celesta Model mechaniczny do składania UGEARS

image

Istnieją dwa tryby gry na instrumencie: można użyć klawiszy do uderzania w metalowe płyty, wytwarzając nuty w zakresie oktawy, od C do C, lub można „zaprogramować” instrument, komponując melodię na bębnie pianina, a następnie zagrać ją, obracając gałkę! Do Re Mi Fa So La Ti Do. Jak powiedziała Julie Andrews w ‚Dźwiękach Muzyki’: „kiedy masz te nuty w głowie, możesz zaśpiewać milion różnych melodii, po prostu je mieszając”. Dzięki łatwości obsługi Mechanicznej Celesty, nawet najmniejsze dziecko lub osoby bez wcześniejszej wiedzy muzycznej mogą zacząć na niej grać. Wystarczy uderzać w klawisze lub obracać korbkę, aby stworzyć zaprogramowane melodie. W „trybie ręcznym” po naciśnięciu klawisza młoteczek uderza w talerz i słychać dźwięk odpowiedniej nuty. W „trybie zaprogramowanej melodii” układasz serię płyt wzdłuż obracającego się bębna, a następnie obracasz bębnem, gdy kulki na każdej płycie uruchamiają młotki, aby uderzyć w odpowiednie nuty.

image

 

Jak spędzić czas z rodziną?

Jak wszystkie nasze modele mechaniczne, Mechaniczna Celesta to piękny i mądry projekt, dlatego z pewnością zachwyci Twoją rodzinę i przyjaciół. Zbudujcie ją całą rodziną, a potem cieszcie się wspólnym śpiewaniem prostych melodii przy akompaniamencie instrumentu muzycznego, który zbudowaliście własnoręcznie! Na zmianę programujcie melodie do obracającego się bębna, a następnie zagrajcie w grę „Jaka to melodia?”.

Kolekcja fascynujących modeli mechanicznych UGEARS, łamigłówek 3D, akcesoriów do gier, zawiera teraz dwa instrumenty muzyczne: Hurdy-Gurdy i Mechaniczna Celesta. Może czas założyć zespół UGEARS? Czy znasz jakichś muzyków lub rodziny z małymi dziećmi? Mechaniczna Celesta to oryginalny, przemyślany prezent, a dla dzieci to świetny sposób na naukę nut skali C-dur.

Mechaniczna Celesta od UGEARS to unikalne połączenie designu, inżynierii i sztuki, które z pewnością zachwyci muzyków, modelarzy, miłośników puzzli 3D, a nawet programistów. Zaprogramuj znane melodie do bębna pianina grającego lub stwórz oryginalne kompozycje, które inni mogą grać po prostu obracając korbką. Twoi słuchacze będą pod wrażeniem Twojej kreatywności i pomysłowości, gdy będziesz grał oryginalną muzykę na instrumencie, który sam zbudowałeś!


Parametry techniczne:

  • Części 573
  • Poziom Średni
  • Czas montażu 7-8 godzin
  • Wymiary modelu 28 x 28,5 x 12 cm
  • Opakowanie 37,8 x 17 x 3,6 cm
  • Waga 0,80 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny