• Mechaniczne modele UGEARS GAMES

  • Parametry

UGEARS GAMES są to modele mechaniczne edukacyjne dla dzieci i dorosłych na zupełnie innym poziomie tworzące najbardziej rozbudowaną serię z myślą o zaawansowanych metodach uczenia się i mnóstwie radości.

STEM to określenie, które ostatnio jest bardzo często używane, a jego znaczenie pochodzi od akronimu angielskich słów: Science, Technology, Engineering, and Math (Nauka, Technologia, Inżynieria, Matematyka). Jednym z powodów dlaczego ten trend jest popularny na całym świecie jest związany z obecnością w podstawach programowych systemów edukacyjnych wielu krajów. W praktyce oznacza to, że nauczyciele odchodzą od skupiania się na poszczególnych dziedzinach, a zamiast tego koncentrują się na podejściu opartym na rozwijaniu umiejętności. Innymi słowy sprawiają, że nauka staje się ciekawa i wciągająca dla uczniów.

Nowa linia modeli Ugears jest inspirowana ideą i nazwą STEM. Każdy model zawiera zestaw narzędzi do tworzenia STEMowych projektów i pokonywania wyzwań, jakie pojawią się po drodze. Wszystko, czego potrzebujesz jest w pudełku, więc pozostaje jedynie zdecydować kogo zaprosisz do wspólnego projektu - rodziców, rodzeństwo czy przyjaciół?

Modele STEM-lab to bardzo przejrzysty i emocjonujący sposób do zdobywania wiedzy o rozpowszechnionych mechanizmach, rodzajach przekładni i połączeń, oraz o tym jak wykorzystuje się je w praktyce. Przez składanie go własnoręcznie zdobędziesz pełne, głębokie zrozumienie zasad jego działania.

Poznawaj, rozwijaj i baw się razem z modelami od Ugears STEM-lab!

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny