• Mechaniczne modele UGEARS

  • Parametry

Mechaniczne modele UGEARS to seria stworzona z drewna wg rysunków rzeczywistych mechanizmów. Każdy projekt to zestaw detali, które trzeba po prostu wycisnąć z listwy sklejki. Każdy element jest dokładnie dopasowany do innych detali, co zapewnia atrakcyjny wygląd złożonych mechanizmów.

Modele te nie potrzebują sklejania, przez co świetnie nadadzą się jako prezent nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Największe zainteresowanie wywołują oczywiście modele ze sklejki, składające się z 180 lub więcej części. Trudność ich składania i dopasowania jest średnia, a sam proces - bardzo intrygujący. Każdy, kto uczestniczy w procesie, zastanawia się, jak poruszy się zabawka, kiedy wszystkie elementy znajdą się na swoim miejscu!

Te puzzle drewniane 3d możemy podzielić na grupy tematyczne w postaci:

- Samochodów retro i klasycznych

- Urządzeń fizycznych (dynamometrów, manipulatorów itd.)

- Łamigłówek, zamków szyfrowych itd.

Ponadto posiadamy modele, które mogą służyć jako ozdoba mieszkania lub miejsca pracy.

PIĘKNO PROJEKTOWANIA: MODELE DO SKŁADANIA UGEARS UGEARS projektuje swoje drewniane puzzle 3d w taki sposób, aby ich montaż był ciekawy i przyjemny, a nie uciążliwy. Wszystkie fragmenty są gotowe do złożenia, nic nie trzeba ciąć. Każdy z elementów jest bezpieczny i ma doskonały kształt, a więc taka zabawka będzie odpowiednia nawet dla dzieci (zaleca się jednak składanie modeli razem z osobami dorosłymi).

Każdy mechaniczny model UGEARS wzoruje się na funkcjonowaniu prawdziwych urządzeń, a więc razem z nim będziesz łatwo poznawać świat i zasady jego funkcjonowania. Modele drewniane również nadadzą się do prowadzenia konkursów dla dzieci i nastolatków, które mogą pokazać swoje umiejętności i logiczne myślenie, a w stanie złożonym staną się świetnym prezentem nie tylko dla najbliższych osób, ale też kolegów z pracy. Jeśli marzysz o tym, by niebanalnie i korzystnie spędzić swój wolny czas, zachęcamy do zakupu naszych mechanicznych modeli ze sklejki do składania. Jest to zarówno, świetny i niebanalny prezent, jak i ciekawa zabawka dla dzieci i dorosłych.

Rozwijaj swoją kreatywność razem z UGEARS!

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny