• Śnieg

  • Parametry

Płatki Śniegu TĘCZOWE 5g
Produkt niedostępny
Sztuczny Śnieg 12g 500ml
Sztuczny Śnieg 12g 500ml
Produkt niedostępny
Sztuczny Śnieg 3g 125ml
Sztuczny Śnieg 3g 125ml
Produkt niedostępny

Puszysty i śnieżnobiały sztuczny śnieg to specyficzna masa plastyczna do dekoracji oraz zabawy, przeznaczona do samodzielnego przygotowania w domu, przedszkolu lub szkole. Produkt ma formę sypkiego proszku, który po zmieszaniu z wodą tworzy drobne grudki, wyglądem i konsystencją przypominające naturalny śnieg. Z masy można tworzyć śnieżki, używać jej jako dodatku do Slima lub wykorzystywać do dekoracji.

Sztuczny śnieg do zabawy!

W ofercie znajdziesz różnorodne masy plastyczne do zabawy dla dzieci w każdym wieku, w tym sztuczny śnieg, który wyglądem przypomina ten naturalny, ale nie rozpuszcza się pod wpływem dodatniej temperatury powietrza. Prezentowana masa plastyczna to śnieg do zabawy, do ugniatania w dłoniach, formowania różnorodnych kształtów, w tym przygotowania śnieżek lub ozdobienia Slima.

Sztuczny śnieg w proszku wystarczy w odpowiedniej proporcji wymieszać z wodą, ewentualnie dodać do niego odrobinę tęczowego brokatu i gotowe. To fantastyczna zabawka dla najmłodszych, z której chętnie skorzystają również starsze dzieci, zwłaszcza jeśli planują przygotowanie atrakcyjnych, bożonarodzeniowych dekoracji. Przyjemny w dotyku, sypki, ale nierozpuszczający się w dodatniej temperaturze sztuczny śnieg dla dzieci oferujemy w opakowaniach o różnej pojemności, tak by każdy mógł sięgnąć po produkt dopasowany do własnych potrzeb. Skorzystaj z naszej oferty i zamów oryginalną masę plastyczną, która pomoże w rozwijaniu dziecięcej kreatywności, ćwiczeniu sprawności manualnej i która zagwarantuje najmłodszym mnóstwo doskonałej rozrywki.