• Wciągnik Stopniowy Marble Run Model mechaniczny do składania UGEARS

Symbol: 70157
Poziom trudności Średni
Czas montażu 7 - 8h
239.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 12.9
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Paczkomaty InPost 24/7 12.9
Kurier 15
Dostępność Mało
Waga 0.9 kg
EAN 4820184121287

Zamówienie telefoniczne: 533 335 599

Zostaw telefon

Wciągnik Stopniowy Marble Run Model mechaniczny do składania UGEARS

image

 

Czym jest

Model ma 3-stopniową, naprzemienną windę, która przekazuje kuleczki tam i z powrotem, gdy wspinają się na szczyt, aby rozpocząć przygodę w wesołym miasteczku. Która kuleczka przejedzie po którym torze, a która zjedzie na dół jako pierwsza? Wyciąg schodkowy Marble Run posiada zasobnik na 3 kulki, w którym trzecia kulka otwiera bramę dla uwięzionych pierwszej i drugiej kulki, wysyłając wszystkie trzy na ich rozbieżne ścieżki.

Istnieją 3 tory:

  • pierwszy składa się z zasobnika na 2 kulki i serpentyny,
  • drugi to huśtawka młotkowa w kołysce w kształcie litery C,
  • trzeci to wir lub lejek.

Wszystkie kulki przechodzą ostatecznie przez tackę zbierającą i trafiają do windy huśtawki. Mechanizm przełącznika kołyskowego wysyła kulki z powrotem wzdłuż toru powrotnego do 3-stopniowej windy lub (i tu zaczyna się robić naprawdę ekscytująco!) do innego dołączonego toru kulkowego Ugears.

 

Modułowa seria MARBLE RUN

Zaprojektowaliśmy linię torów kulkowych Ugears modułowo, to znaczy, że każdy model działa jako samodzielny lub może być połączony czołowo lub bocznie z innymi torami kulkowymi Ugears o tej samej lub innej konstrukcji (można połączyć 2 lub 4 modele, parami, za pomocą specjalnych łączników dołączonych do zestawu). Mechanizm kołyskowy na końcu toru może przesuwać kulki w jednym lub drugim kierunku, lub w obu kierunkach (w zależności od dołączonego ciężarka), zwracając kulki do pierwotnego wyciągu lub przesyłając je do innego toru marmurowego. Dzięki sąsiadującym ze sobą torom marmurowym mamy teraz niesamowity, złożony system połączonych ze sobą elementów, a wszystko to napędzane jest jedną korbą. To jak miniaturowy park rozrywki! Miej oko na swój ulubiony marmur – kto wie, gdzie wyląduje, kiedy wróci do punktu wyjścia lub jakie przejażdżki odbędzie po drodze!

image

Marble Run Wciągnik Stopniowy to ekscytujące połączenie sztuki i inżynierii. Jest to zarówno piękna rzeźba kinetyczna, jak i skomplikowana zabawka, która uczy i bawi. Budując ten pomysłowy drewniany tor kulkowy, dowiesz się o wzajemnym oddziaływaniu przekładni napędowych i napędzanych oraz o funkcji przeciwwagi. Przekręć uchwyt korby zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby wprawić maszynę w ruch, i przygotuj się na zahipnotyzowanie, gdy naprzemienna, stopniowana konstrukcja drabiny będzie zbierać, podnosić i podawać kulki tam i z powrotem, aż dotrą na szczyt maszyny, aby rozpocząć swój bieg. Tory kulkowe Ugears są wytrzymałe. Sztywność konstrukcji jest osiągana dzięki mocnej podstawie i dokręconym elementom ramy. Napęd z przekładnią zębatą napędza obie windy: główną, 3-stopniową i pomocniczą.

Dzieci (i dorośli!) lubią patrzeć, jak kulki jeżdżą po torach w górę i w dół, przechodzą przez różne przeszkody i ścigają się na trasie. Tory kulkowe są fascynujące, przykuwają uwagę, a jednocześnie są relaksujące. Tory kulkowe i wyścigi stały się nieoczekiwanym fenomenem wideo w sieci, a tysiące filmów zdobywają miliony wyświetleń. Wybierasz kulkę, któremu chcesz kibicować, zastanawiasz się, jaką drogę wybierze, stawiasz się na jego miejscu, wyobrażając sobie, że wybierasz się w cudowną, nieznaną podróż, z zakrętami i niespodziankami za każdym rogiem. Dreszczyk emocji jest jeszcze większy, gdy sam zbudowałeś tor kulkowy – teraz nie oglądasz biernie filmu, ale jesteś w pełni zaangażowany, ponieważ własnymi rękami zbudowałeś cudowną maszynę.

 

Do złożenia nie potrzebujemy kleju, ani specjalnych narzędzi. 

 

Zabawa nie kończy się wraz z budową. W przypadku modeli statycznych, ukończony model często odkłada się na półkę zbierając kurz. Nie tak jest z Ugears! Kiedy skończysz budować ten model, zabawa dopiero się zaczyna! Obserwuj, jak drewniana układanka ożywa, gdy kręcisz korbą, aby wysłać kulki w ich przygodę. Dla każdego, kto szuka zabawki, która zapewni więcej niż 5 minut zabawy, kulkowy tor z pewnością przykuje uwagę każdego dziecka (lub dorosłego!).


 

Parametry techniczne: 

  • Części 355
  • Poziom Średni
  • Czas montażu 7-8 godzin
  • Opakowanie 37,8 x 17 x 3,4 cm
  • Wymiary modelu 29,5 x 27 x 27,5 cm
  • Waga 0,90 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny